10 Лютого, 2023 р., 10:51
Програма мікрогрантів для сворення або розвитку власного бізнесу
06 Лютого, 2023 р., 14:57
До бригади можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.
03 Лютого, 2023 р., 10:12
02 Лютого, 2023 р., 08:14
З метою ідентифікації та обліку пасік різної форми власності, обліку кількості бджолиних сімей та декларування ветеринарно-санітарного стану власники пасік або уповноважені ними особи отримують паспорт пасіки.
30 Січня, 2023 р., 14:46
Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон), у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків придбаного, споживач, в порядку та й строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
30 Січня, 2023 р., 14:39
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що відповідно до повідомлення від 20.01.2023 року ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ», що розташоване за адресою вул.Матросова, 1-А, м.Харків, стосовно виявлення фактів фальсифікації продукції, виробництва вказаного підприємства, а саме: масла солодковершкового екстра 82,5%.
27 Січня, 2023 р., 08:24
Громадяни України, які переїхали на тимчасове або постійне проживання до Туреччини, можуть обміняти українське посвідчення водія на турецьке, не складаючи іспитів. Це передбачено Угодою між Кабінетом міністрів України та Урядом Турецької Республіки про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія, яка набула чинності 10 січня 2023 року.
27 Січня, 2023 р., 08:24
                В умовах сьогодення вимоги щодо маркування харчових продуктів   викладені в Законі України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та Законі України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» ( далі – Закон), який є  іще одним кроком на шляху гармонізації українського харчового законодавства з європейським. Головна мета  цих документів – захистити споживача, забезпечити його повною інформацією щодо харчового продукту для можливості здійснити свідомий вибір відповідно до потреб. Інформація про харчовий продукт має бути точною, достовірною та зрозумілою для споживача. Усі харчові продукти, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися державною мовою (п.1 статті 10 Закону).  Відповідно до частини другої статті 37 Закону України  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» забороняється обіг харчових продуктів, якщо ці продукти небезпечні, непридатні до споживання, неправильно марковані тощо.
27 Січня, 2023 р., 08:21
З 12 січня 2023 року громадяни, чиї номерні знаки зберігаються в сервісних центрах МВС, можуть продовжити термін зберігання онлайн, не відвідуючи сервісні центри. Ця послуга стала доступною в Електронному кабінеті водія.