Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути
 
24 Травня, 2022 р., 15:46
???? Державна підтримка для безробітних під час війни на Гіді
24 Травня, 2022 р., 12:55
З‘явилася можливість шерити документів за допомогою застосунку Дія у Ромоданівському відділі «Центрі надання адміністративних послуг».
20 Травня, 2022 р., 09:28
До уваги бджолярів: як вберегти свою пасіку від пестицидів, якими обробляють поля.
21 Квітня, 2022 р., 08:19
Шановні жителі Миргородського краю!
20 Квітня, 2022 р., 11:44
Посівна 2022 року - найскладніша за всю історію незалежності України. В умовах війни українські аграрії зіткнулися з багатьма проблемами, зокрема відсутністю палива, добрив, блокування логістики, зупинкою експорту. Сьогодні на плечах українських аграріїв продовольча безпека всієї держави і вони роблять все для того, щоб українська весняна посівна відбулася в максимально можливому масштабі.З кожним роком зростає непоправна шкода, завдана фальсифікованими засобами захисту рослин аграріям, які застосовують контрафактну продукцію. Цієї шкоди також зазнають всі споживачі кінцевої сільськогосподарської продукції, котрі стають заручниками і потенційними жертвами небезпечних пестицидів.  Частка фальсифікату пестицидів на ринку України сьогодні складає 20-30% обсягу ринку‚ а кількість підроблених препаратів‚ призначених для роздрібного продажу населенню — перевищує 50%. На Полтавщині утилізували понад 60 тонн небезпечних хімічних ЗЗР Зазначимо, що основними видами підробок є: продаж під виглядом одного препарату іншого препарату (у тому числі продаж генериків під назвою оригінальних препаратів); нелегальне змішування та/або фасування препаратів (у тому числі шляхом змішування окремих хімічних речовин); заміна (або взагалі відсутність) у препараті діючої? хімічної речовини. Для обробки необхідно застосовувати ті пестициди, що дозволені до використання в Україні та постачаються в оригінальній фірмовій упаковці. Це дозволяє уникнути ситуацій, коли внаслідок використання фальсифікату врожай або взагалі гине, або стає небезпечним для споживання. З метою посилення боротьби з фальсифікованими препаратами, У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №4558 Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами який узгоджено з профільними аграрними асоціаціями і екологами. Проєктом закону планується встановити, що фальсифіковані пестициди підлягають вилученню, утилізації і знищенню. Як це не дивно, такої вимоги до сьогодні встановлено не було, внаслідок чого фальсифіковані пестициди буквально заполонили наш ринок  Використання засобів захисту рослин регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та низкою нормативно-правових актів. Усі пестициди, що реалізовуються в Україні згідно з чинним законодавством, проходять обов’язкову державну реєстрацію. Вони перевіряється на відповідність загальноприйнятим санітарно-гігієнічним нормам і встановленим рівням екологічної безпеки, і тільки потім потрапляють до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.  Основними видами підробок є:
 
06 Квітня, 2022 р., 10:58
У відповідності до постанови Кабінету міністрів України №333 від 19.03.2022 року "Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг", на отримання компенсації витрат мають право:
 
06 Квітня, 2022 р., 09:46
«Знайди рідних»: В Україні створили чат-бот для пошуку зниклих під час війни
29 Березня, 2022 р., 14:49
Розмір компенсації людям, які прихистили в своїх домівках вимушених переселенців, становитиме близько 450 гривень на особу на місяць.
 
23 Березня, 2022 р., 13:36
Шановні жителі Ромоданівської ТГ!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора