13 Березня, 2024 р., 11:40
З метою розширення фінансових можливостей громад ГС "Агрокластер Грант" запрошує агропідприємства різних форм власності до формату агрокластеризації на основі членства у спілці (вільне та безперешкодне набуття і припинення членства згідно статуту ГС "Агрокластер Грант").  Членство у спілці передбачає залучення інвесторів та грантових коштів (державних та іноземних) для здійснення переробки та створення доданої вартості продукції.  Агропідприємствам буде запропоновано бути учасниками різних фінансових/інвестиційних програм, що надсилатимуться на їх електронну пошту (за погодженням). Формати співпраці наведено на слайдах.
11 Березня, 2024 р., 09:04
Кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області викрили двох осіб, які привласнювали кошти громадян під приводом продажу квадрокоптерів та пригону автівок з-за кордону на потреби захисників України.   Відповідні оголошення розміщувалися на популярному в Україні торгівельному онлайн-майданчику.