18 Січня, 2022 р., 11:00
В Україні двома дозами вакцини проти коронавірусу щеплені понад 1 млн 97 тис. працівників освіти, це майже 92% від загальної кількості. Такі дані оприлюднили в Міністерстві освіти і науки України.
18 Січня, 2022 р., 11:00
Грип та коронавірусна хвороба COVID-19 мають багато спільного та відмінного. Визначити, чим саме хворіє людина можливо лише за допомогою тестування.

18 Січня, 2022 р., 10:55
Щодо документів, на підставі яких  визначаються витрати на придбання (набуття) цінних паперів або фінансових інструментів з метою заповнення розділу IX одноразової (спеціальної) добровільної декларації
14 Січня, 2022 р., 11:11
 Що відомо про новий штам «Омікрон» за попередніми результатами наукових досліджень (https://bit.ly/3I1EWCF):
13 Січня, 2022 р., 15:18
Для фінансового захисту пацієнтів із коронавірусом, цього року на «ковідні пакети» передбачено 19,4 млрд гривень. Для кожного пацієнта у стаціонарі, як і раніше, вся медична допомога буду безоплатною.
12 Січня, 2022 р., 09:37
Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.
12 Січня, 2022 р., 09:32
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.