26 Січня, 2022 р., 13:33
#Полтавщина: стартувала масштабна інформаційна кампанія поліції: «Як уникнути шахрайства!"  https://bit.ly/3AxzvJ7

26 Січня, 2022 р., 11:18
Не так давно сервісні центри МВС презентували черговий корисний сервіс «Наявність номерних знаків». Він надавав можливість дізнаватися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС тільки для авто з двигуном внутрішнього згоряння.
26 Січня, 2022 р., 09:34
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.
26 Січня, 2022 р., 09:06
Отримати щеплення вакциною Cominarty від Pfizer можуть всі діти від 12 років (https://bit.ly/3tUd93j).
26 Січня, 2022 р., 09:06
Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

24 Січня, 2022 р., 14:51
   Відповідно до статті 1 Закону України “Про пестициди та агрохімікати” пестициди – це токсичні речовини, їх сполуки або суміші речовин хімічного чи біологічного походження, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкоди матеріальним цінностям, а також гризунів, бур’янів, деревної, чагарникової рослинності, засмічуючих видів риб. Натомість, агрохімікати – це органічні, мінеральні і бактеріальні добрива, хімічні меліоранти, регулятори росту рослин та інші речовини, що застосовуються для підвищення родючості грунтів, урожайності сільськогосподарських культур і поліпшення якості рослинницької       продукції.                                                                                                                                      Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням,зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення) та посвідчення на право роботи із зазначеними препаратами).
24 Січня, 2022 р., 09:29
 Для забезпечення потреби у кисні лише у 2021 році Уряд виділив регіонам 1 млрд 654 млн грн. Зокрема, у другому півріччі минулого року закуплено 385 кисневих станціи? для лікарень.
24 Січня, 2022 р., 09:28
Штам «Омікрон» дедалі частіше виявляється серед підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в Україні. Однак про домінування у нас саме цього штаму говорити зарано. Про особливості «Омікрону» міністр охорони здоров?я Віктор Ляшко розказав сьогодні, 20 січня, під час брифінгу з журналістами.

21 Січня, 2022 р., 08:45
Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямами розпочала роботу в 2021 році. Передбачена вона до 2027-го і створена для підтримки малих і середніх сільгоспвиробників, зайнятості сільського населення. Для фінансування її заходів торік виділили 7,7 мільйона гривень з обласного бюджету.