19 Серпня, 2022 р., 09:07
Сервісні центри МВС продовжують поступово відновлювати онлайн-послуги та сервіси. Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС знову можна перевірити наявність платних та безкоштовних номерних знаків.
11 Серпня, 2022 р., 10:25
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.
10 Серпня, 2022 р., 09:23
Щоденно з 12:35 до 13:00 слухачі Українського Радіо Лтава можуть у прямому ефірі подякувати воїнам ЗСУ та висловити свої побажання.
07 Серпня, 2022 р., 12:21
   Виконавчий комітет Ромоданівської селищної ради на чолі з Олександром Верещакою щиро вітає односельчан з Днем селища Ромодан!
03 Серпня, 2022 р., 13:33
Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.