Послуга з формування життєстійкості

Дата: 19.12.2023 15:38
Кількість переглядів: 77

Можливо, це зображення (текст «MIHICTEpCTBo соцальной полтики украϊни 1 пошук примщення: надання послуги громада видляе придатне примщення вносить информацю про заявку пидготовка подача заявки: кожна громада долучитися до проекту, подавши свою заявку. ктуальн строкита вимоги до заявки можна дезнатись сайт мнсоцполтики 3 формування життестйкости: шлях громади залучення нацсоцслужби: писля вi̇дбору участ, терорган сформуе довдку рекомендацями покращення примщення облаштування утримання примщення: помi̇ч громадам благодйникам мнстерство розробляе посбник подготовки примщення 5 старт: коли примщення готове, надавач послуги пройшли конкурсний вi̇дбр, можна розпочинати надання послуги монторинг послуги подтримка: громада здйснюе монторинг оцнку якости надання комплексно всіх етапах мнсоцполтики вдкрите консультування громад»)Кожна територіальна громада може запровадити нову соціальну послугу, вкрай необхідну українцям в умовах війни, – формування життєстійкості. Послуга передбачає, серед іншого, надання кваліфікованої психологічної допомоги кожному, хто її потребує.

Послугу з формування життєстійкості фінансує держава – наразі Мінсоцполітики залучає громади до участі у проєкті. Завдяки проєкту громада зможе надавати кваліфіковану психологічну допомогу більшій кількості людей.

✅ Наявність такої послуги дасть можливість громаді ефективно організувати роботу з мешканцями:

▪️ надавати їм психологічну допомогу,

▪️ скеровувати їх до потрібних спеціалістів або органів та установ,

▪️ заощаджувати час людям і фахівцям на пошук інформації,

▪️ показувати людям найкоротший шлях до потрібних послуг.

Кроки громади на шляху запровадження послуги ви можете побачити у нашій інфографіці. 👇

ℹ Для участі в проєкті громада має подати заявку. Дедлайн – 20 грудня 2023 року. Усі деталі – читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23336.html