Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 08.12.2023 14:20
Кількість переглядів: 80

На зображенні може бути: ‎1 особа та ‎текст «‎держ прац консультуемо MO формуемм افيا дE трудовий договр: твй пасок безпеки y CBİTİ праци якщо ваша робота незадекларована, ви можете зробити наступне:‎»‎‎  ·

✅ Якщо ваша робота незадекларована, ви можете зробити наступне:

🔸Вимагати від роботодавця укласти з вами трудовий договір відповідно до законодавства. Якщо він відмовляється, ви можете подати позовну заяву до суду.

🔸Пошукати іншу роботу, де ви будете мати задекларовані трудові відносини та соціальні гарантії. Ви можете скористатися послугами центрів зайнятості або інших ресурсів для пошуку роботи.

🔸Звернутися до Держпраці за консультацією. Ви можете знайти контактну інформацію за посиланням: https://dsp.gov.ua/kontakty-dlia-konsultatsii.../.

🔴Не погоджуйтеся на незадекларовану працю, бо ви втрачаєте свої права і можливості.

🟩 Задекларована праця - це ваше майбутнє і ваша гідність!

✍️📃 Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці (трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити)