Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Жителів області запрошують до публічних консультацій щодо компенсації за пошкоджене житло

Дата: 05.10.2023 15:57
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

Громадська організація «Інститут  Республіка» запрошує на публічні консультації: «Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України».

Напрямок «Схід» - Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська, Черкаська, Вінницька області.

Реєстрація тут: https://bit.ly/PK_2_East

6 жовтня  з 10:00 до 12:30

Ухвалення закону про компенсацію за пошкоджене або знищене житло під час війни - це важливий крок у забезпеченні соціального захисту громадян та допомоги їм у складних життєвих ситуаціях. Програма працює досить результативно, але ми хочемо покращити її.

Консультації ініційовані Головою комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк у партнерстві з «Активною Громадою» Інституту «Республіка.

Результат публічних консультацій.

На основі пропозицій громадян будуть внесені зміни до Закону України № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України». Разом із цим, напрацювання будуть передані відповідним державним органам з метою удосконалення своїх нормативно-правових актів. Пошук агентів змін у регіонах.

Консультаційний документ з детальним описом ПК ви можете переглянути за посиланням: https://bit.ly/PK_compensastiia_zhytlo

Довідка: Публічні консультації відбуваються в рамках проєкту «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни» реалізується громадською організацією «Інститут Республіка» в межах Програма USAID РАДА: наступне покоління, що виконується ГО «Інтерньюз Україна».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора