Працівники Ромоданівської ОТГ

Голова селищної ради Ромоданівської ОТГ – Верещака Олександр Олександрович

Заступник очільника ОТГ Хижа Олег Петрович – дипломований юрист із солідним стажем юридичної практики в органах місцевого самоврядування, виконавчої влади. юридичною освітою,  добре розуміє що таке бюджет, державні фінанси.

Секретар Ромоданівської ОТГ - високоліфікований фахівець із  35-річним стажем

Раїса Яківна  Носенко

Тимчасово виконуючий обов’язки старости сіл Новооріхівка, Ромодан та Величківка –  Станіслав Миколайович Ігнатенко -  керівник, який користується авторитетом та повагою серед населення, людина відповідальна, порядна, вболіває за долю громади.

Головний бухгалтер - Ольга Григорівна Ковтун, на цій посаді близько 15 років, у наших планах призначити Ольгу Ковтун начальником фінансового відділу ОТГ. Вона допомагає у виконанні всіх завдань, знаходить механізми вирішення багатьох питань.

Рішенням першої сесії схвалено персональний склад постійних комісій:

• постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сіл громади (голова комісії – Любов Домніна);
  • постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів (голова комісії – Тетяна Букало);
  • постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту, охорони здоров’я, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії – Надія Горяйнова);
  • постійна комісія з питань регламенту, запобігання корупції, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, питань прав людини, законності правопорядку, гласності та взаємодії з громадськими формуваннями (голова комісії – Ольга Іванченко).