Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Правовий вісник №9

Дата: 02.10.2023 09:03
Кількість переглядів: 92

На зображенні може бути: 7 людей та текстЗапрошуємо всіх шанувальників юридичної науки та тих, хто цікавиться правами та законами, на захоплюючу подорож через сторінки вересневого випуску щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги у Полтавській області.
У цьому номері вас чекає справжній коктейль актуальної інформації та цікавих статей. Тут докладно розглянуто ключові події зі світу безоплатної правничої допомоги в нашій області та надамо роз'яснення щодо норм чинного законодавства.
Вам варто обов'язково прочитати:
    Меморандум з Офісом Ради Європи в Україні – наша спільна ініціатива у сфері відновного правосуддя.
    Система безоплатної правничої допомоги приєднується до боротьби з ігровою залежністю, допомагаючи тим, хто найбільше цього потребує.
    Дізнаємося про особливості навчального року 2023/2024 і як вони вплинуть на нас.
    Інформація про те, як система безоплатної правничої допомоги допомагає встановлювати факти, які мають юридичне значення.
    Вчимося вирішувати конфлікти за допомогою медіації як позасудової процедури.
    Важлива тема психосоціальної підтримки на робочому місці.
    Дізнавайтеся про успішний досвід співпраці Миргородської міської територіальної громади з системою безоплатної правничої допомоги.
    Реалізація проєкту «Протидія домашньому насильству» як частина концепції МВС «Безпечна країна» - це важливий крок у попередженні та протидії насильству.
    Полтавська митниця розповість вам про особливості статусу АЕО та його переваги при митному декларуванні.
    Важлива інформація від рятувальників: не спалюйте суху рослинність!
    Тепер можна подати заяву на страхову виплату до Пенсійного фонду України онлайн – дізнайтеся як.
    Україна впроваджує новий вид покарання – пробаційний нагляд. Дізнайтеся, що це означає.
Поза цими захоплюючими темами, не пропустіть постійні рубрики нашої газети: «Сторінка адвокат консультує» та «Консультації WIKILEGALAID». Тут ви знайдете актуальні роз'яснення правового характеру.
А якщо ви завжди цікавилися роботою працівників системи безоплатної правничої допомоги, то рубрика «Людина права» - це для вас. Тут ви зможете ознайомитися з зразками документів та дізнатися більше про роботу цієї важливої системи.
Завітайте за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vTrr5YZ9iRGQkSVDemcqlV8ZIod4-VlQHH55dIUGZ6MGxuBSUEwMxWkwoZBArhNow/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&fbclid=IwAR3dsPuXAemvsmFzWXE5P7aRDtRrFd94cmMtOlrBXyKinL1tKMHo2sDKeN0&slide=id.p2 , щоб насолодитися цікавою та корисною інформацією.
Приємного читання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора