Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

Дата: 07.09.2023 10:12
Кількість переглядів: 206

Фото без опису

      Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій                 у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.

Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора