Увага, небезпечний товар!

Дата: 20.07.2023 14:02

Направляємо інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення, щодо харчових продуктів та кормів ( RASFF) від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080 ).

Просимо  перевірити наявність в обігу на ваших підприємствах торгівлі  вищезазначеного продукту харчування та у випадку його виявлення  інформувати Миргородське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області  до 26.07.2023 року на електронну адресу mmr@polvet.gov.ua.

Нагадуємо про необхідність дотримання операторами ринку вимог Законів України № 2042-VIII від 18.05.2017року «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Фото без описуФото без описуФото без опису