#МістаГероїв: Буча

Дата: 31.03.2023 14:02

Із початку повномасштабного російського вторгнення Буча однією з перших опинилася у гарячій фазі наступу ворожих військ.
Місто зазнало страшних руйнувань і втрат – багато жертв серед мирного населення. Місцеві жителі стали свідками численних звірств російських загарбників.
Масштаби насильства й військової агресії в Бучі облетіли і вразили весь світ. Він зрозумів, що ті звірства, які ми побачили в Бучі після її деокупації, неодноразово повторюються й в інших, тимчасово окупованих росіянами містах та селах. Тому іншого варіанту, як повернути всі наші території не існує.
31 березня – день звільнення Бучі від російських окупантів.
Але Буча не одна. Бородянка, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Ці населені пункти Київщини першими зустріли велику війну. Там були запеклі бої, та попри все українські міста, селища і села не скорилися.
Міста Героїв – це міста конкретних людей, які проявили сміливість, не залишили ближніх і вірили в Україну,  а тому перемагали і перемагають. #МістаГероїв