Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

«Довідка про прописку» більше не потрібна

Дата: 18.11.2022 11:14
Кількість переглядів: 102

🔹Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

🔹Для того, щоб згенерувати витяг у мобільному застосунку «Дія», людині необхідно здійснити три простих кроки:

1. Зайти у «Дію» та натиснути «Послуги».

2. Обрати пункт «Довідки та витяги» і обрати «Витяг про місце проживання».

3. Натиснути «Замовити витяг».

🔹Заяву опрацюють протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі, витяг буде сформовано. Крім того, передбачено можливість завантаження витягу на мобільний телефон людини у PDF-форматі впродовж 24 годин. Водночас батьки зможуть замовити у застосунку витяг про місце проживання своїх дітей.

🔹Як і на Єдиному порталі державних послуг «Дія», у мобільному застосунку витяг міститиме наявну у відомчій інформаційній системі ДМС інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування) або адресу й дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

🔹Громадяни зможуть пред’явити витяг з «Дії» під час отримання адміністративних чи соціальних послуг – інформацію можна буде зчитати й перевірити спеціальними технічними засобами з допомогою унікального електронного ідентифікатора (QR-кода). Таким чином державні органи зможуть переконатися в дійсності витягу і перевірити у реєстрах інформацію, яка у ньому міститься.

🔹Нагадаємо, що послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Державною міграційною службою України за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Державна міграційна служба України

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора