Українські посвідчення водія можна обміняти у Варшаві

Дата: 27.09.2022 15:46

Відтепер у столиці Польщі можна обміняти українські посвідчення водія. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі Головного сервісного центру МВС з Державною міграційною службою України.

У Варшаві відкрили стаціонарний центр, де громадяни можуть отримати послуги в комфортних умовах. Послуги обміну національного посвідчення водія надаються у таких випадках:

• у разі непридатності посвідчення для подальшого користування (зіпсоване, записи не читаються тощо);
  • у разі зміни персональних даних власника (прізвище, ім’я, по батькові, стать);
  • за бажанням власника (наприклад, з метою отримання більш сучасного бланку, або уточнення персональних даних латинськими літерами, заміни фото тощо);
  • після закінчення строку дії.

Про відновлення документа поки що не йдеться, наразі триває вирішення цього питання. Зараз обміняти посвідчення водія можуть лише у випадку, коли людина має документ та може його фізично надати адміністратору. У разі втрати чи крадіжки посвідчення, поки що потрібно звернутися до будь-якого зручного сервісного центру МВС на території України.

Обслуговування у Варшаві відбувається за попереднім онлайн-записом та в порядку живої черги.

Алгоритм надання послуги обміну посвідчення водія за кордоном включає такі кроки:

1. адміністратор ДП «Документ» отримує від клієнта заявку, заповнює певну форму і передає її на розгляд до сервісного центру МВС;
  2. адміністратор сервісного центру МВС розглядає заявку і підтверджує її або ні;
  3. у випадку отримання згоди на видачу нового документу від сервісного центру МВС (з Києва), адміністратор ДП «Документ» (у Варшаві) друкує посвідчення водія на бланку.

У центрі ДП «Документ» у Варшаві (у торговому центрі Blue City за адресою Єрусалимські алеї, 179) є сімнадцять фотокабінок, у трьох з них одночасно можуть надавати послугу обміну посвідчення водія.

Графік за яким можна отримати послугу обміну посвідчення водія:

вт-пт: 10:00−17:00,

сб: 10:00−15:30,

нд, пн — вихідні.

Цей графік підлаштовано під розпорядок роботи сервісного центру МВС № 8042, що обробляє заявки з Варшави.