маски максимізують захист від вірусу

Дата: 22.12.2021 09:28

Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти #COVID19 чи ні, маски максимізують захист від вірусу як для тих, хто їх правильно використовує, так і для людей, які перебувають поруч.

Саме медичні маски дозволяють уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу.

Чому маски потрібно носити всім?

Маски захищають здорових людей від інфікованих. Йдеться як і про тих, хто переносить COVID-19 із вираженими симптомами, так і про безсимптомних хворих. Саме тому використання маски – це турбота не лише про себе, а й про тих, кого ненароком можна інфікувати коронавірусною хворобою.

Допоки в Україні не сформований колективний захист від коронавірусної хвороби, ризик інфікуватися залишається, тому маски мають носити всі без виключення.

Правильне використання медичної маски у поєднанні із вакцинацією максимізує захист від нових, більш небезпечних штамів COVID-19. Особливо, коли йдеться про “Омікрон”, який поширюється значно швидше, ніж відомі раніше штами.

Важливо, якщо маска одягнена неправильно, тобто не прикриває ніс та рот, жодного захисту вона не дає.

Як правильно використовувати медичні маски – в інфографіці.