Усі ЦНАПи Полтавщини надають допомогу з отримання СOVID-сертифікатів

Дата: 16.12.2021 08:36

47 Центрів надання адміністративних послуг Полтавської області стали Центрами підтримки Дії та надають допомогу з отримання сертифіката про вакцинацію.

«Відтепер в усіх ЦНАПах області громадяни можуть отримати допомогу з генерування СOVID-сертифіката. Працівники центрів успішно пройшли навчання. Готові допомагати не тільки з COVID-сертифікатами, а й із будь-якими адмінпослугами, доступними на порталі Дія»,  розповів CDTO Полтавщини Ігор Панченко.

Адміністратори консультують, як встановити застосунок, як авторизуватися та згенерувати COVID-сертифікат.

Як згенерувати COVID-сертифікат у застосунку Дія:

• авторизуйтеся в застосунку;

• натисніть «Послуги» та виберіть пункт «COVID-сертифікати» «Отримати сертифікат»;

• поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Як згенерувати COVID-сертифікат на порталі:

• авторизуйтеся на порталі;

• у меню «Послуги» натисніть на пункт «Здоров’я», а потім  «COVID19-сертифікат про вакцинацію»;

• дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Люди, які мають паспорт-книжечку, можуть створити COVID-сертифікат у мобільному застосунку. Він буде виключно міжнародним. Внутрішній сертифікат недоступний.

Також нагадуємо, що кожен повнолітній українець, хто має зелений сертифікат в застосунку Дії, має змогу оформити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Інструкція доступна за посиланням.

Міністерство цифрової трансформації України