Спільно з лікарями, вченими та Inscience продовжуємо щотижня відповідати на запитання про вакцинацію...

Дата: 03.12.2021 09:43

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСпільно з лікарями, вченими та Inscience продовжуємо щотижня відповідати на запитання про вакцинацію та COVID-19 від амбасадорів Клубу турботи про здоров’я.

Третя серія відповідей вже доступна до перегляду! Діліться картками зі своїми друзями, родичами та близькими – з турботою про своє та їхнє здоров’я.

Чи потрібно відстежувати рівень артеріального тиску після вакцинації від COVID-19?

Які протипоказання до вакцинації від COVID-19?

Після вакцинації від грипу було погане самопочуття. Чи є це протипоказанням до вакцинації від COVID-19?

Яка вакцина має найменшу кількість побічних ефектів?

Клуб амбасадорів турботи про здоров’яце спільнота людей віком 60+, які спираються на науково обґрунтовану інформацію на теми здоров’я та медицини.