Шановні працівники культури, митці, аматори та майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Дата: 09.11.2021 16:03

Прийміть щирі вітання до вашого професійного свята, яке вважають своїм творчі, обдаровані, натхненні люди. Щоденна праця представників мережі клубних закладів, музеїв, бібліотек, мистецьких шкіл, а також аматорів сцени робить життя суспільства наповненим, емоційним та змістовним. Завдяки вам, шановні працівники культури, у кожній громаді Миргородщини трепетно передаються від покоління до покоління джерела духовності, безцінні надбання, елементи нашої спадщини. Ваші знання та досвід допомагають відкривати багатогранний світ мистецтва, оберігати і примножувати родзинки краю.

Бажаю усім представникам галузі невичерпної енергії, нових численних мистецьких перемог та успішного втілення креативних задумів. Злагоди та затишку в домівках, здоров’я в родинах та мирного неба!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА