Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 930 300 доз мРНК-вакцинивід COVID-19 виробництвакомпаніїModerna.

Дата: 09.11.2021 12:47

Фото без описуФото без описуФото без описуУкраїнаотримуєцю вакцину безкоштовно у межах COVAX – ініціативисолідарностіміжнародноїспільноти для доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіхкраїнсвіту.

Нагадаємо, щоModerna (mRNA-1273) – цемРНК-вакцина, розробленаамериканськоюфармацевтичноюкомпанією.

За данимидослідження, проведеного в Катарі з 23 березня по 7 вересня 2021 року та опублікованого в авторитетному науковомужурналі “Nature”, Moderna (mRNA-1273) показала ефективність у запобіганніінфікуваннюштамом “Дельта” у 73,1%. Ефективністьвакцини у запобіганніважкомуперебігу та смерті для штаму “Дельта” становить 96,1%. Джерело: bit.ly/Nature_Moderna_Pfizer

Зберігання й логістикумРНК-вакцин, отриманихвід COVAX, іздотриманнямвідповідногохолодовоголанцюга в Українізабезпечує Агентство США з міжнародногорозвитку USAID.

Разом ізцієюпоставкою, ЮНІСЕФ доставив в межах COVAX 7,4 млн доз вакцин різнихвиробників (Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Sinovac). Поставки відіменіініціативипродовжуються, щобзахиститиякомогабільше людей в Українівід COVID-19.

Вакцинуйтесь, абизахистити себе. Список та контактицентрівтапунктіввакцинації

vaccination.covid19.gov.ua/list