Українці, які були щеплені від COVID-19 за кордоном можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.

Дата: 02.11.2021 09:22

Фото без описуЩо потрібно зробити для отримання такого документу?

Зверніться до сімейного лікаря або в будь-який пункт щеплення

Пред’явітьлікарюофіційнозавіренудовідку, яка підтверджує факт отримання 1-єї чи 2-х доз вакцини, зроблених за межами України

На підставіцієїдовідкилікарвнесемедичнийзапис до електронноїсистемиохорониздоров’я (з позначкою про дані, внесені на основівторинногоджерела)

ЛікарроздрукуєпаперовеМіжнароднесвідоцтво про

вакцинацію (якщо було зроблено два щеплення)

Важливо, що за відсутності документа, якийпідтверджує факт вакцинації за кордоном, лікар не зможе внести дані до електронноїсистемиохорониздоров’я. Відтак, видати Міжнародне свідоцтво також буде неможливо.

Також зазначаємо, що згенерувати цифровий COVID-сертифікат уДії, вакциновані за кордоном українціпокищо не зможуть. Оскільки, данівнесені в ЕСОЗ з вторинного джерела не вважаються довіреними.