Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Що змінилось і як тепер дотримуватись режиму самоізоляції після перетину кордону

Дата: 22.10.2021 09:15
Кількість переглядів: 339

Як і раніше при перетині державного кордону невакциновані громадяни мають встановити застосунок «Вдома». При цьому сама цифрова послуга частково змінює своє призначення – додаток більше не відстежуватиме геолокацію, а через 72 години буде деактивований.

Українці, які повертаються з-за кордону та іноземці, які прибувають до України, і не мають свідоцтва чи сертифікату про вакцинацію, зобов’язані показати працівнику прикордонної служби активований додаток «Вдома». Інакше – громадян України відправлятимуть на 14-денну обсервацію, а іноземцям відмовлятимуть у в’їзді на територію України.

Після реєстрації впродовж 72 годин в додаток має підтягнутися результат ПЛР або тесту на антиген, який визробили в одній з верифікованих МОЗ лабораторіях України по приїзду. Якщо будь-який із тестів покаже негативний результат, застосунок «Вдома» можнавидаляти. У випадку ж позитивного результату вартоподзвонитисвоємусімейномулікарю.

Якщо з будь-яких причин ви не здали тест післяперетину кордону, через 72 годинидодатокдеактивується. Ранішепростежитичизнаходитьсялюдина на самоізоляціїможна було з допомогоюзастосунку. Теперпісляйогодеактиваціїінформаціяавтоматизованопередається до правоохороннихорганів. Вони надаліпроводитимутьвибірковуперевірку того чилюдинаперебуває в місцісамоізоляції.

Змінинабираютьчинності з моменту офіційноїпублікації Постанови.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора