Лікарі, які видають підроблені документи — заробляють на житті людей.

Дата: 08.10.2021 08:28

Адже вони потім не допоможуть вам вилікуватись від COVID-19, запобігти госпіталізації чи мерті.

МОЗ почав процедуру відстороненнякерівниківмедзакладіввідвиконаннясвоїхобов’язків, де розслідуютьсявипадкипідробкимедичнихданих. Ми вженаправили листи-подання до власників 15 закладівохорониздоров’я де можливовідбуваласьфальсифікація.

А вчорапрофільнийКомітет Парламенту підтримавініційованіМіністерствомзміни до кримінального Кодексу, якіпосилюютьвідповідальності за подібнізлочини.

Щочекатиме на порушниківпісляухваленнязаконодавчихзмін:

До 34 тисячгривень штраф абообмеженняволі до 2 років - для українців, якібудутьвикористовуютьпідробленідокументи;

До 68 тисячгривень штраф абообмеженняволі до 2 років та позбавлення права обіймати посаду - для лікарів, яківносятьнеправдивуінформацію до базиданих;

До 170 тисячгривень штраф абопозбавленняволі до 3-х років - за виготовлення та продаж фальсифікатів.

Уряд забезпечиввільний доступ до вакцини і кожен, хтохочевакцинуватисьвід COVID-19, можецезробити і отриматисправжній COVID-сертифікат.

Перелікцентрівмасовоївакцинації та пунктівщепленьшукайте за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

#COVID19#вакцинаціяФото без опису