Єдиний спосіб захистити себе від важкої хвороби - вакцинація.

Дата: 07.10.2021 14:30

Фото без описуПонад 56 тисяч українців померли від COVID-19, тисячі отримали важкі ускладнення, загострення хронічних легеневих, аутоімунних, серцево-судинних захворювань та появунових, а щетисячіпотерпаютьвід так званого «довгогоковіду» – частого головного болю, кашлю, безсоння, слабкості, запаморочень та хронічноївтоми.

Наразі єдиним способом захистити себе від важкої хвороби та смерті є вакцинація.

Втім близько чверті українців не поспішають щепитися від COVID-19, тому що бояться можливих побічних реакцій на вакцини.

Та чи справді ризик отримати важку реакцію на вакцини переважує ризики від самої хвороби?

Що ми обираємо, коли від мовляємосьвідвакцинаціївід COVID-19 і очікуємо, що COVID-19 пройде легко?

Якінашішанси?

Шукайтевідповіді на ціпитання в колонцілікаря-анестезіологаСергія Дуброва, який очолює Асоціацію анестезіологів України та завідує кафедрою анестезіологіїНаціональногомедичногоуніверситетуім. Богомольця, на УП.Життя – https://bit.ly/covid_vs_vaccine.

#COVID19#вакцинація