Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Педагоги – приклад не лише для дітей, а й для всієї громади.

Дата: 04.10.2021 09:52
Кількість переглядів: 231

Дякуємо всім вихователям, вчителям та викладачам, які вакцинувались від COVID-19 й захистили себе та людей поруч. Такихсосвітян, якісщепилисьпринаймніоднією дозою вакцинивже 70%.

«Як вчительбіології я розумію, як функціонуєімунітет – вакцинація є ефективним способом йогостворити. Крімцього, я вакцинувалась, бопрацюю з дітьми і хотілауберегтисвоєздоров’я, але і не наражатиучнів та учениць на небезпеку.

Реаліїдвохостанніхнавчальнихроків, коли ми змушенібулидивитись на дітей через екран, довели, щоособистакомунікація – це те, чогопотребують не лишеучні, але і вчителі. Коли спілкуєшся з дитиною, бачишїїреакцію та отримуєшзворотнійзв’язок – це і є найцінніше в нашійроботі. Я сподіваюсь, що ми залишатимемосяздоровими і зможемопрацювати в стінахшколи, боцепідвищуєрівеньзасвоєннянавчальногоматеріалудітьми і наш загальнийдобробут», – розповіла Ольга Калінкіна, вчителькабіологіїзагальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів №12 міста Бердичева Житомирськоїобласті.

«Педагоги у всічасибулиносіямипрогресивнихідей. І вчитель ХХІ століттямаєтранслюватитаку ж прогресивність і своїм прикладом показуватипозитивнеставлення до вакцинації. Я вважаю, що педагог – цевисокоосвіченалюдина, яка вмієпрацювати з інформацією та аналізуватиїї. Такі люди маютьрозуміти, щострашніхворобиминулогостоліття ми подолали шляхом вакцинації. Такмаєвідбутись і з ковідом.

Чекати, покикоженвиробитьімунітет – безглуздо. Ми не знаємо, якіпонесемовтрати в умовахпостійнихмутаційвірусу. Вакцинація – цеспосібзахистити себе під час пандемії», – поділилась думками Оксана Хабло, заступниця директора з навчально-виховноїроботиПолтавськоїзагальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів №10 ім. В. Г. Короленка.

Закликаємовсіхосвітян, якіщецього не зробили, вакцинуватись – захистити себе відважкогоперебігу COVID-19, госпіталізаціїчисмерті.

Дізнайтесь як записати ваш колектив на щепленняbit.ly/33WeIiNабовідвідайтенайближчий пункт чи центр масовоївакцинації та пунктах щеплень. Детальнийперелік на https://list.covid19.gov.ua/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора