Сьогодні в цей теплий осінній день відзначає своє 20-ти річчя наша гордість, наш прекрасний дитячий садочок «Волошка»

Дата: 01.10.2021 14:32

Селищу Ромодан дуже пощастило, що батьки можуть віддати своїх дітей до такого взірцевого колективу. Всі працівники якого заслуговують великої вдячності, адже кожен вносить свою частку любові до дітей, до закладу, до своєї праці.

Сьогодні на святі були присутні гості:

Хижа Олег Петрович, перший заступник селищного голови,

Гордієнко Юлія Олександрівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму,

Городинська Інна Юріївна, представник батьківського комітету.

Гості гарно привітали заклад з ювілеєм, вручили грамоти кращим працівникам, і подарували від селищної ради гарний, корисний подарунок.

В свою чергу дітки разом з колективом подарували всім чудовий та цікавий виступ. Дітлахи радували нас танцями, віршами та піснями. Дзвінкі голоси приємно розчулили всіх присутніх та подарували щирі посмішки.

Вся громада пишається вами, ДНЗ «Волошка», та вітає зі святом. Нехай стіни цього прекрасного закладу завжди дарують тепло, любов та ласку найціннішим громадянам Ромоданівської громади – нашим діткам!!!Фото без опису