Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

З початку 2021 року правоохоронні органи відкрили 350 кримінальних проваджень за фактами підроблення результатів ПЛР-тестів, міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 та COVID-сертифікатів

Дата: 01.10.2021 08:52
Кількість переглядів: 258

З початку 2021 року правоохоронні органи відкрили 350 кримінальних проваджень за фактами підроблення результатів ПЛР-тестів, міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 та COVID-сертифікатів.

 

Покарання за такідіїможутьваріюватисявід штрафу до позбавленняволі на термін до 5 років, а у випадкувнесеннянеправдивихданих в електронну систему охорониздоров’я – до 6 років ув’язнення. Також передбачаєтьсявідповідальність не тільки за виготовлення та продаж підробленихдокументівчивнесеннянедостовірнихвідомостей до медичних баз даних, але й за використання таких документів.

Втімнайгірше в ситуації з підробкоюмедичнихдовідок не те, що це кримінальнийзлочин, а те, що це ставить підзагрозу як життя та здоров’яосіб, що користуються такими документами, так і життя людей довкола.

Тому Міністерствоохорониздоров’язвертається до українців, якізнають про випадкипідробкидокументів про результати ПЛР-тестуванняабощепленнявід COVID-19, повідомляти про них до:

Міністерствавнутрішніх справ України на гарячулінію – 1536

Національноїполіції України на гарячулінію – 0 800 500 202, або на email: [email protected]

Департаменту кіберполіціїНаціональноїполіції України на гарячулінію – 0 800 50 51 70, або на email: [email protected] або, заповнивши форму зворотньогозв'язку: ticket.cyberpolice.gov.ua

Департаменту стратегічнихдослідженьНаціональноїполіції України на email: [email protected]

Службибезпеки України за телефоном довіри – 0 800 501 482

Національногоконтакт-центру МОЗ з питаньпротидії COVID-19 – 0 800 60 20 19

І пам'ятайте, що підробленадовідка про вакцинаціюможедопомогтиуникнутипротиковіднихобмежень, а може привести до судової зали чипідапаратштучноївентиляціїлегенів.

#COVID19#вакцинація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано