Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Україна отримала 3 ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19

Дата: 24.09.2021 08:57
Кількість переглядів: 400

В рамках ініціативи COVAX, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Українуморозильнікамери для зберіганнявакциниPfizerвід COVID-19 за ультранизьких температур.

«Найближчімісяці ми очікуємощотижневі поставки по майжепівмільйона доз вакциниComirnatyвідPfizer-Biontech, отже, потребуємобільшеобладнання для логістичнихланцюгів. Ультрахолодові морозильники для вакцинидопоможуть нам надійнозберігатицю вакцину і захищати все більшеукраїнціввіднебезпечного COVID-19. Ми вдячні партнерам, якіпідтримують нас у цьомувідповідальномупроцесі», — повідомивміністрохорониздоров’яУкраїни Виктор Ляшко.

Додатковіморозильнікамери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництваVestfrost, Данія, будутьвстановлені на складі ДП "УкрМедПостач" Міністерстваохорониздоров'яУкраїни.

Зберігання й логістикумРНК-вакцин, отриманихвід COVAX, іздотриманнямвідповідногохолодовоголанцюга в Українізабезпечує Агентство США з міжнародногорозвитку USAID.

Міністерствоохорониздоровядякуєпартнерамзапідтримку: UNICEF Ukraine U.S. Embassy Kyiv Ukraine USAID Ukraine - USAID Україна World Health Organization Ukraine European Union in Ukraine British Embassy Kyiv ПосольствоНімеччинивКиєві / Deutsche BotschaftKiew Embassy of Canada to Ukraine World Bank Ukraine Embassy of Sweden in Kyiv Gavi, the Vaccine Alliance United N

ations in Ukraine

#COVID19#вакцинація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора