Уряд продовживадаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростив норми верифікації вакцинації

Дата: 21.09.2021 12:13

Фото без опису

Уряд продовживадаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростивнормиверифікаціївакцинації

На засіданніКабінетуМіністрівУкраїни 20 вересня 2021 року прийняторішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайноїситуації до 31 грудня 2021 року.

«Поточнаепідемічнаситуаціяконтрольована. Так, ми фіксуємозростаннякількостіновихвипадків COVID-19, але завдякивакцинаціїмаємо запас міцності. Медична система готова реагувати на новухвилю, але найкращийспосібзберегтисвоєжиття та здоров’я — щепитисявід коронавірусної інфекції за першоїнагоди», ??—заявивміністрохорониздоров’яViktorLiashko.

Він додав, що 21 вереснявідбудеться засідання Державноїкомісії з техногенно-екологічноїбезпеки та надзвичайнихситуацій на якомуоголосять, з якоїдати по всійтериторіїкраїнивстановлюютьжовтийрівеньепіднебезпеки.

Якікарантинніобмеженнядіятимуть при жовтомурівні читайте за посиланням: https://cutt.ly/dEsA5co