Як зменшити дискомфорт при триваломуносінні маски?

Дата: 16.09.2021 09:41

Медичніпрацівники, працівникисупермаркетів, банків, аптек, водіїгромадського транспорту тощоносять маски протягомвсьогоробочого дня, щоможеспричинитинатиранняшкіри.

Респіратори й хірургічніокуляриприлягають до шкіризначнощільніше, ніжзвичайні маски, тому в першу чергунеобхідновжитизаходів з запобіганнянатиранняшкіри в місцях контакту.

Британськідослідники з ImperialCollegeLondonпорівнялиефективністьпевнихзасобів. Вони допомагаютьзнизитинегативнийефектвідтривалогоносіннязасобівіндивідуальногозахисту:

??Звичайнатальковаприсипказнижуєтертя на 49% при нанесенні й на 59% – через 4 години

??Сумішкокосовоїолії, какао-оліїбджолиного воску знижувалатертя на 31% при нанесенні й на 53% через 4 години

??Такожефективнимвиявилосявикористанняіндиферентнихкремівізсумішшювазеліну та ланоліну

Однакзвичайнізволожуючікремиможуть бути меншефективними в такому випадку, бо вони швидкоадсорбуються в шкіру і їхнійпротективнийефект не триваєдостатньодовго без повторногонанесення.

Не забувайтеодягати маски, оскількивонизахищають вас та ваших близькихвідпоширення коронавірусної інфекції.

#піклуючись_про_cебе

#ЗдороваУкраїна