Дата: 26.08.2021 15:01

Сьогодні 26.08.2021 року голова Миргородської районної державної адміністрації Віктор Іваненко разом з селищним головою Ромоданівської громади Олександром Верещакою відвідали Авраменко Надію Сергіївну та Авраменка Івана Івановича - батьків захисника України Авраменка Олександра Івановича, який загинув від кулі снайпера біля с. Гранітне Волноваського району Донецької області 25 лютого 2016 року. Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Авраменко Олександр Іванович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Віктор Іваненко вручив ікону Божої Матері Надії Сергіївні та висловив свої співчуття, запропонував допомогу та сказав слова вдячності за сина, який мужньо захистив нашу рідну землю.