Станом на 12 серпня протиковідною вакциною в Миргороді щеплено 15430 осіб

Дата: 12.08.2021 13:47

Станом на 12 серпня протиковідною вакциною в Миргороді щеплено 15430 осіб, з них 5,5 тисяч людей отримали другу дозу.  11 серпня у місті було щеплено 775 осіб, повідомили в КНП "Миргородський міський центр ПМСД". У Центрі масової вакцинації, що працює щоденно з 9 до 18 години в Міському будинку культури (вул. Гоголя 141/1), наявні такі вакцини: CoronaVac, Moderna, Pfizer (для другої дози) та AstraZeneca.

Також на території міста за адресами вулиця Гоголя, 149 А та вулиця Лікарняна, 1 працюють  пункти вакцинації.

Нагадаємо, що до організованих колективів з понад 50-ма охочими щепитися виїжджають мобільні бригади за попереднім записом. Телефон для довідок -  0995490091.

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя. Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безкоштовні.

Враховуючи можливе збільшення кількості захворювань на Covid-19, що прогнозується із настанням очікуваної четвертої хвилі пандемії,  не варто зволікати із вакцинацією, аби бути захищеним уже зараз.