Інфекціоніст розповіла, як уберегтися від нового штаму «Дельта»

Дата: 29.07.2021 15:56

Інфекціоніст розповіла, як уберегтися від нового штаму «Дельта»

Індійський штам COVID-19 більш агресивний, ніж британський — ризик госпіталізації в разі зараження «Дельта» вищий в 2,26 раза, а реанімації — в 1,45 раза. Лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук Ольга Голубовська надала низку рекомендацій щодо протидії індійському штаму коронавірусу:

? імунітет зменшує шанси зараження вірусом;

?потрібно вакцинуватися, поки все відносно спокійно, особливо неімунним та людям із груп ризику;

? після вакцинації протягом першого тижня необхідно посилити засоби індивідуального захисту: уникати людних місць і носити маски;

? слід вести здоровий спосіб життя: дотримуватися правильного харчування та повноцінного сну.

Нагадаємо, за даними ВООЗ, на середину липня 2021 року штам «Дельта» поширився щонайменше в 111 країнах світу.