Дата: 14.08.2020 14:46

Щорічно,14 серпня, жителі Шарківщини святкують День села. Цьогоріч, на жаль, ми не можемо зібратися у дружньому колі, тому і довелося вітати односельців з екрана. Вокальний ансамбль "Червона калина" підготував музичне вітання. Хочеться висловити подяку нашим постійним спонсорам - ФГ "Мрія" (директор - І.П. Тютюнник), СТОВ "Мир" (директор - В.М. Чуб), ТОВ "УкрЛатАгро" (директор В.М. Крижанівський). Також дякуємо родині Красюків за надані локації для зйомок.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)