До уваги аграріїв, які використовують меліоровані землі!

Дата: 15.08.2024 09:08

Фото без опису

З 15 серпня 2024 року розпочнеться прийом заявок на бюджетну допомогу за напрямом «Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі та організацій водокористувачів».

Бюджетна дотація надаватиметься:

▪️сільгосптоваровиробникам за проведення робіт з реконструкції та/або нового будівництва меліоративних систем, здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, у розмірі до 50 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), але не більш як 26 500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь на яких здійснюється гідротехнічна меліорація без урахування вартості дощувальних машин, за прийняті в експлуатацію меліоративні системи у період з 1 листопада 2023 року по 31 жовтня 2024 року.