До уваги призовників, військовозобов’язаних та резервістів Ромоданівської територіальної громади!!!

Дата: 17.05.2024 15:05

Фото без опису

18 травня вступає в дію ЗУ про мобілізацію, згідно якого, військовозобов’язані громадяни мають оновити свої персональні дані. Зробити це можна:

• в ТЦК та СП;

• в електронному кабінеті військовозобов’язаного;

• в ЦНАП.

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно ОСОБИСТО прийти у відділ ЦНАП виконавчого комітету Ромоданівської селищної ради за адресою смт.Ромодан, вул. Незалежності 42/6.

При собі мати наступний перелік документів:

• паспорт громадянина України;

• ідентифікаційний код;

• номер телефону;

• адресу електронної пошти (за наявності).

Перевірена та підписана заява заявником, передається адміністратором відділу ЦНАП в держаний реєстр «Оберіг».

По завершенні перевірки даних, адміністратор роздруковує ВИТЯГ та видає військовозобов’язаному як підтвердження про оновлення персональних даних.