До уваги призовників, військовозобов’язаних та резервістів Ромоданівської територіальної громади!!!

Дата: 15.05.2024 15:45

Фото без опису

18 травня вступає в дію ЗУ про мобілізацію, згідно якого, призовники, військовозобов’язані та резервісти мають оновити свої персональні дані. Зробити це можна:

• в ТЦК та СП;
  • в електронному кабінеті військовозобов’язаного;
  • в ЦНАП.

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно ОСОБИСТО прийти у відділ ЦНАП виконавчого комітету Ромоданівської селищної ради за адресою смт.Ромодан, вул. Незалежності 42/6. При собі мати наступний перелік документів:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

Перевірена та підписана заява заявником, передається адміністратором відділу ЦНАП в держаний реєстр «Оберіг».

По завершенні перевірки даних, адміністратор роздруковує ВИТЯГ та видає військовозобов’язаному як підтвердження про оновлення персональних даних.