ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 05.01.2024 20:32

Фото без опису

Ромоданівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу ЦНАП виконавчого комітету селищної ради з 05.01.2024 року.

Вимоги до кандидатів: повна вища або базова вища освіта, володіння ПК, досконале знання української мови.

Необхідний перелік документів : заява  про включення кандидатури до участі в конкурсі, форма П-2ДС, копія паспорта, копія диплому, автобіографія, 2 фото (3,5 см Х 4,5 см), повідомлення про подачу до реєстру електронних декларацій доходу за 2023 рік.

Заяви приймаються до 05.02.2024 року за адресою : смт Ромодан, вулиця Шевченка,14 (секретар селищної ради Ольга ІВАНЧЕНКО)

Конкурсна комісія Ромоданівської с/р