Зустрічайте новий випуск Правового Віснику № 12

Дата: 05.01.2024 20:09

Фото без опису

Запрошуємо всіх жителів Миргородської територіальної громади  на захоплюючу подорож у світ права та юриспруденції разом з щомісячною юридично-просвітницькою газетою «Правовий вісник». Наш Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги завжди на сторожі вашого права та справедливості, і у грудневому  випуску ми пропонуємо вам найсвіжіші новини та корисні роз'яснення.

Що вас чекає у новому випуску:

 Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу зі зверненням до суду у 2024 році.

 Як система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства.

 Людям із низьким доходом.

 Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір, твій пасок безпеки у світі праці».

 Життя ОТГ. Пришибська територіальна громада.

 Департамент нацполіції інформує. Як зменшити напругу та мобілізувати ресурси:поліцейські психологи Полтавщини навчали вибухотехніків прийомів саморегуляції.

 Адвокат консультує: Припинення договору оренди земельної ділянки.

 Митниця інформує: Алгоритм дій отримувачів гуманітарної допомоги.

 Уряд затвердив зміни до нормативно-правових актів, які регулюють питання надання безоплатної правничої допомоги.

 ДСНС інформує. Не виходьте на тонкий лід – це дуже небезпечно.

 Пенсійний фонд інформує. Цифрові сервіси Пенсійного фонду допоможуть під час чергового епідсезону.

 Юристи системи БПД опановуватимуть навички стресостійкості, щоб ефективніше надавати послуги.

 Приклади успішних справ. Через домашнє насильство жінці довелось звертатися до психіатра.

 Менторство, як інструмент професійного розвитку.

 Консультація «WIKILEGALAID». Оскарження відмови уповноваженого органу у встановленні статусу особи з інвалідністю внаслідок війни за наявності довідки МСЕК.

 Система БПД у соціальних мережах.

 Контакти Регіонального та Місцевих центрів для отримання правової допомоги дистанційно.

Завітайте за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQVKXKz1Z-eHAuq44KiWgtZsv6p6aY-6CJkFowvcbA3e5IZG3gkksyqSWp8_5PR0Q/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&fbclid=IwAR0REdUhiA7Z6yFVrrWkqwOuLGzRmdQlQLlTPn13qbXPUmCR  та насолоджуйтесь цікавими статтями та корисними порадами. Приємного читання, та не забудьте ділитися з друзями та рідними!