Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 19.12.2023 15:42

На зображенні може бути: ‎2 людини та ‎текст «‎لا д” консультуемо держ прац контролюемо трудовий договр: твй пасок безпеки y CBİTİ праци ви власник бзнесу i використовуете незадекларовану працю‎»‎‎✅ Ви власник бізнесу і використовуєте незадекларовану працю?

🔴Пам’ятайте, що незадекларована праця - це ризик для вас і вашого бізнесу.

🔸Ви можете втратити досвідчених і кваліфікованих працівників, які знайдуть краще місце роботи.

🔸Ви можете отримати штраф за порушення трудового законодавства.

🔸Ви можете мати проблеми з отриманням кредитів, інвестицій, державних замовлень.

🔸Ви погіршуєте економічну ситуацію в країні, особливо під час війни, зменшуючи надходження до бюджету і соціальних фондів.

🟩Платіть своїм працівникам білу зарплату і оформляйте їх за трудовим договором.

Задекларована праця - це ваша репутація і ваш успіх!

✍️📃Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці (трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити).