Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Зустріч податківців Полтавщини та бізнес-спільноти області за участі народного депутата України – великий крок до ефективної співпраці

Дата: 01.12.2023 09:05
Кількість переглядів: 101

Фото без опису   Вкотре в Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової та за участі народного депутата України члена Комітету Верховної Ради України         з питань, фінансів, податкової та митної політики Олексія Устенка, депутата Полтавської міської ради Антона Ярмолюка, депутата Полтавської обласної ради Олега Хардіна, відбулась зустріч у форматі відкритого діалогу. На захід також були запрошені керівниця «Полтавської асоціації бізнесу» Ірина Бессарабова і представники бізнес-спільноти  м. Полтави та  м. Кременчука.   

          Алла Рябкова відкрила зустріч брифінгом для представників обласної телерадіокомпанії ІРТ, проінформувавши про головну мету проведення подібних заходів – налагодження прозорої комунікації з представниками бізнесу Полтавщини задля ефективної співпраці. Звернула увагу присутніх на позитивну динаміку щодо збільшення  кількості   новостворених фізичних осіб – підприємців у порівнянні з аналогічними періодам минулих років та навела приклади найбільш популярних видів економічної діяльності, які вони обирають.

           Очільниця податкової служби Полтавщини наголосила, що особливо важливим напрямом консультаційної роботи податківців наразі є інформаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб, які здійснюють господарську діяльність та потребують роз’яснень з питань застосування податкового законодавства.

           Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області та учасники зустрічі спілкувалися про особливості нових сучасних податкових сервісів ДПС, таких як мобільний за стосунок «Моя податкова», «Електронний кабінет платника». Підприємці висловлювали деякі зауваження до діючих норм податкового законодавства в частині застосування РРО/ПРРО, роботи електронних податкових сервісів. Також суб’єкти господарювання говорили про необхідність вдосконалення деяких аспектів спрощеної системи оподаткування, звернувшись до народного депутата України Олексія Устенка      з пропозиціями щодо внесення змін до деяких діючих законодавчих норм.

          Олексій Устенко занотував усі запитання, які потребують врегулювання на законодавчому рівні та були підготовлені представниками бізнес-спільноти, крім того, зауважив про позитивну тенденцію відкритої комунікації податківців Полтавщини  з представниками бізнесу, зазначивши, що подібний формат спілкування та взаємодії неодмінно сприятиме формуванню у суспільстві високого рівня довіри до державних органів.  

          Антон Ярмолюк, Олег Хардін та Ірина Бессарабова відзначили високий рівень професійності податківців Полтавщини та прагнення до діалогу                з бізнесом, що свідчить про позитивну тенденцію розвитку податкової служби області, як сервісної служби європейського зразка. Адже відверта комунікація та зворотній зв’язок від бізнесу – запорука довіри, єдності та ефективної співпраці, які так потрібні сьогодні нашій державі, щоб вистояти, перемогти та розвиватись. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора