10-та річниця Революції Гідності.

Дата: 18.11.2023 09:45

«Заряджені гідністю та жагою свободи!» Із цим гаслом Музей Майдану пропонує відзначати 10-ту річницю Революції Гідності.

Фото без описуДо Дня Гідності та Свободи Національний музей Революції Гідності підготував інфомаційно-методичні матеріали про історичний контекст українських Майданів: передумови, причини, хронологію, самоорганізацію суспільства й ініціативи та символи. Пропонуємо користуватися перевіреними джерелами щодо подій Революції Гідності.

Також в матеріалах зібрано висловлювання відомих українців та іноземців, перелік рекомендованих фільмів, літератури, вебресурсів з теми Помаранчевої революції та Революції Гідності та популярних пісень тих часів.

Матеріалами підготували наукові співробітники Національного музею Революції Гідності.

Ними можуть скористатися  заклади освіти, бібліотеки, представники медіа.

Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням https://poda.gov.ua/attachments/162503