Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 13.10.2023 09:33
Кількість переглядів: 212

Увага! Відбудеться відкрите громадське обговорення! - Брошнів-Осадська ТГ

Шановні мешканці громади!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення територіальних громад (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Сьогодні кожний з вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та «підлатати» існуючу забудову. Ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Зі змістом рішення  «Про розробку Програми комплексного відновлення території Ромоданівської територіальної громади» від 31.08.2023 року Ви можете ознайомитись тут: https://romodan-gromada.gov.ua/programa-kompleksnogo-vidnovlennya-teritorii-08-12-19-28-09-2023

Якщо ви хочете більш детально дізнатися про законодавче регулювання процедур розробки Програми, із відповідною постановою Кабінету Міністрів України ви можете ознайомитись тут.

Важливо! Вимоги до Програми досить чітко визначені законом. Тому ми просимо уважно ознайомитись зі змістом цього оголошення та з розумінням поставитись до необхідності дотримувались певних правил під час заповнення шаблону з надання пропозицій.

Шаблон анкети з надання пропозицій знаходиться за посиланням: 

https://rada.info/upload/users_files/26163604/2bdc17b3669f61dd50c8d76f7cdf9ff4.docx

Всі пропозиції (заповнені анкети) щодо розробки Програми комплексного відновлення Ромоданівської територіальної громади просимо приносити до секретаря селищної ради Іванченко О.Б до 31.10.2023 року включно


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора