Дата: 02.10.2023 08:05

Конкурс на заміщення вакантної посади | Офіційний сайт Петрівської  сільської ради

Ромоданівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору соціального захисту населення виконавчого комітету   Ромоданівської селищної ради.

Обовязкові  умови конкурсу: повна вища освіта, стаж роботи в орган місцевого самоврядування не менше 3-х років,  досконале знання української мови,  вміння працювати з ПК.

Заяви приймаються протягом 30 днів з моменту оголошення конкурсу, тобто до 02.11.2023 року  за адресою: Полтавська область, Миргородський район, смт Ромодан, вулиця Шевченка,14 (адміністративне приміщення).

Пакет документів: заява, копія паспорта, копія документу про освіту, форма № П - 2ДС, автобіографія, 2 фотокартки розміром 3 х 4.