Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

У жовтні стартує ініціатива з підтримки ветеранської спільноти – щотижневі юридичні консультації на базі ОВА

Дата: 02.10.2023 14:01
Кількість переглядів: 94

Фото без опису

Державна ветеранська політика України переживає період оновлення:  розширились масштаби та пріоритети підтримки, збільшилась чисельність ветеранів та їх потреб.

Тому запровадження нових форматів робити та розширення горизонтів взаємодії між владою та ветеранською спільнотою є загальним ключем до успіху та ефективності.

В межах діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення та меморандуму про співпрацю з Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та Полтавським юридичним інститутом НЮУ ім.Я.Мудрого з жовтня 2023 року на базі Полтавської облвійськадміністрації стартує нова ініціатива з підтримки ветеранів та членів їх родин – надання юридичних консультацій.

Надання консультацій з правових питань будуть здійснювати спеціалісти Юридичного департаменту облвійськадміністрації, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області, Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Я.Мудрого,  Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та ВПО облвійськадміністрації. 

Консультації будуть проводитись в приміщені Полтавської обласної військової адміністрації (м.Полтава, вул.Соборності 45, кім.115) починаючи
з 04 жовтня 2023 року щосереди з 16:00 - 18:00

Консультування здійснюється безкоштовно за попереднім записом через онлайн форму (https://forms.gle/mCp3eNxP8HctKT45A) або за телефоном профільного управління (0532) 56-27-33

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора