Вже 85 грантів на розвиток садів та теплиць ухвалено Мінагрополітики! Це більше 405,1 млн у гривнях або більше 1 тисячі у гектарах насаджень.

Дата: 22.05.2023 13:18

Якщо бути точними:

● “Свій сад” – 75 грантів на суму 335,2 млн грн;

● “Своя теплиця” – 10 грантів на майже 70 млн грн.

Топ-3 культури на майбутніх садах і теплицях:

● фундук та волоський горіх, 369,1 га

● лохина та чорниця, 290 га

● яблука, 271,1 га.

Серед регіонів теж є свої лідери. Найбільша площа садів і теплиць буде на Закарпатті, за ним йдуть Київщина та Львівщина.

Хочете звести власну теплицю і маєте відповідні вміння? Чи посадити сад? Читайте деталі на нашому сайті: https://erobota.diia.gov.ua/ і подавайте заявку на грант – адже єРобота для вас!Фото без описуФото без опису