Ромоданівська громада

Полтавська область, Миргородський район

Інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини»

Дата: 10.04.2023 11:28
Кількість переглядів: 112

Інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини»

22 та 23 квітня в полтавському центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес відбудеться інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини». Організатори заходу: Дія.Бізнес та Міжнародна організація з міграції.

Ця подія — для виробників крафтової продукції з Полтавської області. На учасників чекає 16 годин навчання з топспікерами України. Це 8 освітніх модулів, що включають все необхідне про експорт: від підготовки до першого постачання.

Виробники дізнаються про нові ринки, логістику, документообіг, фінанси та багато іншого. Два дні повного занурення у світ експорту та безліч корисних знайомств — все, що потрібно, щоб почати експортувати.

Програма інтенсиву:
1. Підготовка до експорту: перші кроки.
2. Стратегія та моделі виходу на експортний ринок.
3. Використання маркетплейсів в експортній діяльності.
4. Оцінка відповідності продукції для експорту.
5. Юридичні аспекти експорту.
6. Логістика і митне оформлення товарів.
7. Фінансові аспекти експорту.
8. Маркетингові онлайн-інструменти для експортерів.

Для кого ця подія?
Долучитися до інтенсиву зможуть 50 виробників крафтової продукції, які працюють у Полтавській області і які хочуть розширити географію продажів на закордонні ринки. Це можуть бути ФОПи, власники та керівники малого та середнього бізнесу, менеджери з розвитку бізнесу та спеціалісти з експорту. 

Які умови?
Участь в інтенсиві є безоплатною. Організатори забезпечують учасників житлом та харчуванням. Долучитися до події зможуть 50 крафтовиків, що відповідатимуть вимогам до їхнього виробництва та продукції. 

Як долучитися?
Аби взяти участь у конкурсному відборі треба заповнити коротку анкету про себе та свій бізнес - https://forms.gle/Qk6zNf1J9qfyVZnk7

Дедлайн — 13 квітня. А до 17 квітня кожен зареєстрований отримає лист про підтвердження або відмову в участі. 

Допоможемо разом локальному бізнесу вийти на міжнародний ринок та почати експортувати свої товари.

Захід реалізується в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» (грудень 2021 року – травень 2024 року), що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора