Дата: 15.03.2023 10:05

Українські добровольці — це світова легенда.
Шана і подяка мужнім захисникам та захисницям, які вже дев’ять років поспіль виборюють нашу з вами територіальну цілісність, суверенітет, свободу і незалежність України.
Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини!
Кожен з вас зараз наближає Перемогу!
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну.
Ми непереможні, допоки серед народу є люди, які готові в будь-який момент доєднатися до війська заради майбутнього наших дітей!
Слава українським добровольцям!
Слава Збройним силам України!
Слава Україні!

14 березня – День українського добровольця
Шановні добровольці Миргородщини!

14 березня Людмилу Горобець призначено на посаду заступника голови Миргородської районної державної адміністрації

13 березня підписав розпорядження про призначення заступником голови Миргородської районної державної адміністрації Людмили Іванівни Горобець.
До цього вона працювала на посаді начальника управління соціального захисту Миргородської районної державної адміністрації.

Шановні добровольці Миргородщини!

Українські добровольці — це світова легенда.
Кожен з вас зараз наближає Перемогу!
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну.
Слава українським добровольцям!
Слава Збройним силам України!
Слава Україні!
З повагою -