«Захистіть себе від COVID-19»

Дата: 17.10.2022 08:59

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Миргородське районне управління Головного управління Держпродспожислужби в Полтавській області звертає увагу громадян на необхідність дотримання протиепідемічних вимог:

• тримайтеся на безпечнійвідстанівідінших людей (принаймні 1 метр), навітьякщовони не видаютьсяхворими;
  • надягайтезахисну маску, перебуваючиміж людьми, особливо коли ви вприміщенніабо не можете фізичнодистанціюватися;
  • надавайте перевагувідкритиммісцям і добре провітрюванимприміщенням;
  • часто мийте руки з милом і водою абовикористовуйтеспиртовмісний антисептик для рук;
  • під час кашлю абочханняприкривайтеніс і рот зігнутимліктемабосерветкою;
  • за появисимптомів ГРВІ (якщовивідчуваєтенездужання, маєтевисоку температуру, задишку, чхання, кашель, закладеність носа, біль у м'язах і грудях, головнийбіль і слабкістьтощо) залишайтесявдома та дистанційнозверніться до сімейноголікаря.

Звертаємо увагу, що найбільш ефективним заходом профілактики від COVID-19 є отримання повного курсу вакцинації від COVID-19. Діючікабінетивакцинаціїрозташовані у всіхцентрахпервинної медико-санітарноїдопомоги.

Нагадуємо, що постановою КМУ від 26.03.2022 р. № 372 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 на період дії воєнного стану фізичним особам і суб’єктам господарювання рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Постановою КМУ від 19.07.2022 р. №928 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. №  338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.20220 №1236 продовжено карантин через COVID-19 до 31 грудня 2022 року.

Миргородське районне управління

в Полтавській області